Galaxy S5′ te ALS için Meydan Okudu !

Galaxy S5′ te ALS için Meydan Okudu !

Dünya’ da ALS hastalığına dikkat çekmek adına başlayan ve hızla büyüyen “Buz Kovası İddia” sına Samsung’ ta katıldı.

galaxy-s5-als

ALS hastalığının tedavisi için geçtiğimiz haftalarda başlayan ve bu kampanya kapsamında sporculardan oyunculara kadar birçok ünlü ve popüler kişilerden tutunda teknoloji dünyasının önde gelen isimlerinden Mark Zuckerberg’ ten Bill Gates’ e, Satya Nadella’ dan Sheryl Sandberg’ e kadar destek verilen kampanyaya bir destekte Samsung’ tan geldi. Suya ve toza karşı dayanıklı olan amiral gemisi Galaxy S5 ile kampanyaya katılmak ve fırsatı değerlendirmek adına üzerine buzlu su döküldüğünü gösteren bir video yayınlandı.

Buzlu suyun altında kalan Galaxy S5, “Buz Kovası İddia” sının kurallarına göre kendisine en büyük rakipleri olan iPhone 5S, HTC One M8 ve Lumia 930‘ a meydan okudu. Samsung tarafından yayınlan bu video karşısında rakiplerin vereceği cevap merak konusu.

Samsung’ un rakiplerine meydan okuduğu videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.