iOS Kullanıcıları için Shazam’ a Çevrimdışı Modu Geldi!

A+
A-
iOS Kullanıcıları için Shazam’ a Çevrimdışı Modu Geldi!

Müzik dinlerken,  ” Bu şarkının adı neydi? ” diye merak edildiği anlarda bu bilgiye kolaylıkla ulaşılmasını sağlayan  Shazam uygulamasını satın alan Apple, iOS kullanıcılarına yönelik yayınladığı güncelleme ile uygulamaya “çevrimdışı mod” özelliği getirdi.

Shazam, her ne kadar merak edilen müzikleri bulmak istediğinde teknik olarak internet bağlantısına gereksinim duysa da, iOS işletim sistemine sahip cihaz kullanıcıları çevrimdışı mod özelliği sayesinde internet bağlantısı olmadığı durumlarda dahi merak ettikleri müziği uygulamaya aratabilecekler.

Hücresel veri ağı yerine Wi-Fi ile bağlantı kuran kişiler, gün içerisinde dışarıda olduklarında uygulamayı çevrimdışı modda çalıştırıldığında öncelikli olarak ses cihaza kayıt edilmekte yeniden bağlantı kurulduğunda ise Shazam, kayıttaki bilgiyi aratarak kolaylıkla ulaşılmasını sağlamaktadır.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.