iPhone 5S’ e Tren’ le Yapılan Sağlamlık Testi !

iPhone 5S’ e Tren’ le Yapılan Sağlamlık Testi !

Apple’ ın akıllı telefonu iPhone 5S’ e tanıtımı yapıldığından bu yana çok defa sağlamlık testi yapıldı, bu defa ki test çılgınlık boyutunda !

iPhone5S-gold

Tanıtımının yapıldığı günden bu yana çeşitli sağlamlık testleri yapılan Apple’ ın şuan ki mevcut amiral gemisinde, test olayını bir adım öteye götürerek çılgınlık boyutuna ulaştıran TechRax ekibi tarafından gerçekleştirilen testin ortaya çıkan videosunda tren rayları üzerine sabitlenen iPhone 5S in yaşadığı imtihanı adeta gözler önüne sermekte.

Bu zamana kadar çıkan akıllı telefonlar üzerinde birçok kez dayanıklılık testi gerçekleştirildi, ama yapılan bu testle cihazın sağlam kalacağı düşüncesi mantıksız durumdur tabi ki. iPhone 5S’ in üzerinden tren geçirilerek sağlamlığının test edildiği videoyu aşağıda inceleyebilirsiniz.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.