iPhone 6 Düşürme Testi Yapıldı !

iPhone 6 Düşürme Testi Yapıldı !

Apple tarafından merakla beklenen iPhone 6 resmi olarak duyulmamışken, prototip versiyonu üzerinde düşürme testi yapıldı. Yanlış duymadınız !

iphone6-prototip-dusme

iPhone 6 hakkında gelen haberlere bir yenisi daha eklendi, tabi bu haber biraz ilginç. Rusya kanadında popüler teknoloji site editörü tarafından gerçekleştirilen video da elinde iPhone 6 prototip olduğunu ve telefonun sağlamlığını anlamak için “drop test” yani düşürme testini yaşanabilecek durumlar üzerinden gerçekleştirdi. Yaşanabilecek durumlar video da görüldüğü üzere telefonun cebinden çıkarılma esnasında elinden kayıp düşmesi veya telefonla konuşma esnasında kulak hizasından düşürülmesi gibi.

Tabi sonuç olarak bu test sonrasında iPhone 6 prototipinin bazı hasarlar aldığı gözlenmekte. Prototipe nazaran gelecek olan Apple’ ın iPhone 6 akıllı telefonunda metal kasa yapısı olacağı ve ekranının da daha sağlam olacağı söyleniyor.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.