iPhone 6 Tanıtımını Canlı Canlı İzleyin !

iPhone 6 Tanıtımını Canlı Canlı İzleyin !

Apple’ ın herkes tarafından merakla beklediği 9 Eylül’ de yani bugün gerçekleştireceği etkinlikte yeni nesil akıllı telefonu iPhone 6′ nın tanıtımını canlı olarak izleyebilmeniz için ihtiyacınız olan linke buradan ulaşabilirsiniz.

applestore

Apple tarafından her yıl düzenlenen ve büyük merak uyandıran Eylül ayı etkinliklerinin 2014 ayağı 9 Eylül tarihinde gerçekleşecek. Eğer sizde bu etkiliği merak ediyor ve görmek istiyorsanız tek yapmanız gereken şey iOS veya OS X yüklü olan cihazlardan bu linke tıklamanız sayesinde Apple tarafından sunulan canlı yayın ile bu etkinliği izleyebilirsiniz.

Apple Live sayfasından etkinliğe ne kadar zamanın kaldığını görüntüleyebilirsiniz. Son olarak Windows işletim sistemine sahip cihazınız üzerinden bu etkinliği takip edebilmeniz için internet tarayıcılarından Safari’ nin yüklenmesi ile canlı yayın sayfasına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.