Microsoft Office Güncelleme Sonrası Çöktü !

Microsoft’ un her salı gerçekleştirmiş olduğu yazılım yamaları, gerekli eksiklerinin giderilmesi için yapılırken Office 2013′ ün tamamen çalışmamasına neden oldu.

office-2013

Gerçekleştirilen bu güncelleme sonrası hatadan dolayı kullanıcılar Office 2013′ ü çalıştıramadıkları için Microsoft’ a şikayet mailleri ile dönüş sağlandı. Kullanıcılardan gelen tepki üzerine Microsoft araştırmalar sonucunda karşılaşılan hatanın “Click-to-run” dan kaynaklandığını ortaya çıkardı. Microsoft, yaşanan sorundan dolayı etkilenen Office 2013 kullanıcılarının yüzde 1′ inden az olduğu tespit edildi.

Microsoft, karşılaşılan bu sıkıntıdan dolayı sorunun kısa zamanda düzeltileceği, şuan sorunun düzeltilmesi için kullanıcıların Office 2013′ ü sistemlerinden kaldırması gerektiğini ve sonrasında online Office hesabı üzerinden yeniden yüklenmesi sonucunda sorunun giderileceği belirtildi.

KILIC

KILIC

Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.