Skype’ tan Anlık Çeviri Özelliği Geliyor

Skype’ tan Anlık Çeviri Özelliği Geliyor

Dünya devlerinden Microsoft’ un Skype’ ı satın aldıktan sonra bu popüler iletişim servisi ile ilgili yeniliklere devam etmekte. Skype’ a yakın zaman da gelecek olan yeni özellik Skype Translator hizmeti “anlık olarak çevirme yazılımı” Skype yönetim ekibi tarafından geliştiriliyor.

skype

Bu teknolojinin zamanla gelişmesi dahilinde dünyanın herhangi bir yerinde insanlar birbirlerini anlayarak doğru iletişim kurması sağlanmış olunacak.

Skype Translator uygulamasının demo özelliğinin oturum esnasında İngilizce’ den Almanca’ ya çeviri yapıldığı aşağıdaki video da gözlenmekte. Bu uygulama şuan için başlangıç düzeyinde olduğundan az sayıda dil seçeneğine sahip olduğu, ilerleyen zaman içerisinde çok daha fazla dil seçeneği ile desteğin geleceği belirtiliyor.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.