The Witcher 3: Wild Hunt’ tan Yeni Video

Uzun süredir meraklılarını bekleten her ne kadar 2015 yılının Şubat ayına ertelense de beklenene değecek olduğunu söyleyeceğimiz The Witcher 3: Wild Hunt oyunu için yeni bir geliştirici günlüğü videosu yayınlandı.

The-Witcher3-Wild-Hunt

Açık dünyanın en iyi temsilcilerinden diyebileceğimiz The Witcher 3: Wild Hunt oyunundaki ana karakterimiz Geralt’ ın karşılaşacağı zorluklardan bahsedilen oynanış görüntülerinin yer aldığı video yayınlandı.

Oyundan kısaca bahsetmek gerekirse The Witcher’ ın serilerinden üçüncüsü olan Wild Hunt’ taki yer alan haritanın, serinin ikincisi olan Assassins of Kings’ te yer alan haritadan otuz kat daha büyük olacağı belirtilirken, oyundaki karakterin at veya tekne kullanarak haritanın bir ucundan diğer ucuna gidebilmesinin yaklaşık kırk dakika alacağı ve aynı zamanda hızlı yolculuk etme imkanı da sunulacak olan oyunda böylelikle daha önceden gidilen bölgelere zaman kaybetmeden gidilebilecek. Ayrıca oyundaki karakterimiz Geralt’ ın verdiği kararlar doğrultusunda oyun 36 farklı şekilde değişebileceği de belirtiliyor. The Witcher 3: Wild Hunt oyununun PC, Playstation 4 ve Xbox One için 2014 yılının Şubat ayında raflardaki yerini alacağı belirtiliyor.

Geralt’ ın oyun içerisinde karşılaşacağı zorluklara değinilen videoyu aşağıda inceleyebilirsiniz.

KILIC

KILIC

Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.