Windows 8.1 Update 1 Yenilikleri

Windows 8.1 Update 1 Yenilikleri

Microsoft Windows 8.1 Update 1 güncelleme paketiyle Windows Store Başlangıç ekranına odaklanıyor. Microsoft tarafından Windows 8.1 işletim sistemi için Mart ayında kullanıma sunması beklenen Update 1 güncelleme paketi ile alakalı internet te bazı bilgiler yer almakta. Buda demek oluyor ki Microsoft kullanıcıların taleplerini dikkate alacak yeniliklere imza atacağını gösteriyor.

win8.1-update1-sagtik

  • Windows 8.1 Update 1 paketi ile Windows Store başlangıç ekranı masaüstü görev çubuğuna eklenebiliyor.
  • Windows Store Başlangıç Ekranına “Kapat” ve “Arama” kısayolları; Microsoft, Update 1 güncelleme paketi ile planladığı değişiklerden biri ise Windows 8.1 başlangıç ekranına “Kapat” ve “Arama” kısayollarını da eklemek gibi bir düşüncesi olduğu gözleniyor.
  • Ve yine Modern Arayüzde yer alan uygulama kısayolları üzerine gelip, sağ tıklama yapıldığında “Pin, Unpin, Resize ve Uninstall” özelliklerinin de yer aldığı bir içerik menüsü de eklenmiş durumda.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.