Yanlış Cep Telefonu Kullanımı Aşkı Öldürüyor

Yanlış Cep Telefonu Kullanımı Aşkı Öldürüyor

Kadınlar cep telefonunda, kendilerine ilgi göstermeyen erkekleri sevmiyor.

cep-telefonu-yanlis-kullanimi

İngiliz GSM operatörü TalkTalk Mobile tarafından yapılan bir araştırma, telefonda romantizm yapmaya hevesli çiftlerin yanlışlarını ortaya koydu. 1.000 kişi arasında yapılan araştırmaya göre, çiftlerin yaptıkları en büyük yanlışların başında, yemek sırasında veya sinemada sevgililerinden / eşlerinden gelen telefonları açmak geliyor. Bu sırada karşı tarafa yeterince ilgi gösteremeyen taraf, karşıdaki kişinin romantik ihtiyaçlarına karşılık veremediği için sorunların çıkmasına sebep oluyor. bu sırada tamamen konuyu başından savmak için yapılan kısa mesajlaşmalar da karşı tarafın rahatsız olmasına neden oluyor.

Erkeklerin yarısına yakını bir ilişkiyi bitirmek için bir telefon mesajının yeterli olacağını düşünüyor. Elbette kadınlar ise bu fikri kabul etmiyor. Kadınların yüzde 62’si bir ilişkinin yüz yüze bitmesi gerektiğine inanıyor.

Yine bazı çiftlerin, ısrarlı şekilde arka arkaya mesajlar atması, karşısındaki kişiyi çok rahatsız ediyor ve bu da ilişkilerin kötü yola girmesine sebep oluyor. Yine araştırmaya göre, bir mesaja, yaklaşık bir hafta sonra cevap verenler de bulunuyor. Bu tür geç cevaplar da ilişkinin mahvolması için yeterli bir sebep sayılıyor.

Öyle görünüyor ki, ilişkimizde telefonu nasıl kullandığımıza çok dikkat etmek ve mümkün olduğunca yüz yüze iletişim kurmak veya açıklayıcı metinler iletmek zorundayız. Aksi halde, telefonların hiç acıması olmuyor.

Kaynak: Uzmanabi

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.