chrome-icin-video-odaklanma-eklentisi-Turn-Off-the-Lights

Chrome için Video Odaklanma Eklentisi: Turn Off the Lights

Google tarafından geliştirilen ağ tarayıcısı olan Chrome’ da video izlerken görüntü dışındaki alanlar bir süre sonra dikkatimizi dağıtabilmektedir. Ekran dışındaki alanları karartarak daha çok odaklanma imkanı sağlayan Turn Off the Lights eklentisinden bahsetmek istiyorum.

Bu eklenti kurulduktan sonra araç çubuğunun sağ üst tarafında ampul işareti belirecektir. Herhangi bir video görüntülenmek istendiğinde bu ikona dokunun. Dokunmanızın ardından otomatik olarak ekranda izlenilen medya dosyasını tespit ederek, ekranın geri kalan kısımlarını karartacaktır. İstediğiniz renkte ayarlanan çerçevenin yanı sıra siyah olarak gelen arkaplan rengini de değiştirmeye olanak sağlayarak daha bi keyifli hale geldiğini söyleyebilirim.

Sözü fazla uzatmadan ücretsiz olarak indirip kurabileceğiniz ve tamamen kendinize göre ayarlayabileceğiniz Turn Off the Lights eklentisi hakkında daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. https://www.turnoffthelights.com/tr/

KILIC

KILIC

BilisimBilgi.com, sistemle ilgili bilinmesi gereken özgün anlatımlar ile teknoloji dünyasındaki haberleri sunmaktadır. Teknolojinin hayatımızdaki önemini, hayatı etkileme gücünü ve teknolojik gelişmeleri insanlara yansıtmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.