Apple, FACE ID ‘nin Touch ID ‘den daha kolay ve daha güvenli olduğunu söylüyor

Apple, FACE ID ‘nin Touch ID ‘den daha kolay ve daha güvenli olduğunu söylüyor

Apple, kullanıcıların hayatında önemli bir yere sahip olan akıllı telefonlara yönelik reklam filmlerini yayınlamaya devam ediyor. Bu sefer “Face ID, Touch ID ‘den daha kolay ve daha güvenlidir” sloganıyla Apple, yeni reklam videosunu resmi YouTube sayfasında yayınladı.

Reklam filmi denildiği zaman rakiplerinden farklı bir anlayışla ortaya çıkan Apple, yayınladığı reklam filminde; “iPhone XR telefonuna gelen iMessage bildirimlerini arka arkaya üç defa aldıktan sonra şezlongunu yavaşça yükselten düşmek üzere olan uyuklayan bir adam, Face ID (Yüz tanıma teknolojisi) ile cihaz kilidini açar. Arkadaşı Craig’ den gelen mesajlara tepkisiz kalıp, köpeği ile uyku moduna geri dönmektedir.” Video, Face ID, even easier and more secure than Touch ID sloganıyla son bulmaktadır.

Daha kolay ve daha güvenilir sloganıyla Face ID’ nin ön plana çıkarıldığı 40 saniye uzunluğundaki Apple’ ın reklam filmini aşağıda izleyebilirsiniz. İyi seyirler..

ETİKETLER: , ,
KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.