Apple Music Uyarıları Nasıl Devre Dışı Bırakılır?

Apple Music Uyarıları Nasıl Devre Dışı Bırakılır?

Yapılan her yenilikle tüm dünyayı etkileyen dev teknoloji firması Apple, müzik dinleme servisi olan Apple Music‘ i geçtiğimiz haftalarda Türkiye’ de kullanıma açtı. Apple Music’ in çıkan uyarılarından rahatsızlık duyan ve bu servisi kullanmak istemeyen kullanıcılar için çözüm yolunu sizinle paylaşmak istedim.

iTunes ile bütünleşik olarak çalışan Apple Music’ te müzikler satın alınmadan önce aylık ödenilen sabit ücret ile tüm şarkılara erişim sağlayabilmektesiniz. Ancak eskiden olduğu gibi dinlenilecek şarkıları satın almak koşulu ile devam etmek isteyen kullanıcılar da Apple Music’ in rahatsızlık duyulan uyarılarından kurtulmak için “Ücretsiz 3 aylık denemeyi başlat” ya da “Şimdi değil” butonlarına basmak yerine daha kalıcı olan çözümü yolunu paylaşmak istedim.

Müzik dinleme servisi Apple Music’ i kullanmak istemiyorsanız;

  • Öncelikli olarak Ayarlar a girin.
  • Ekranı aşağıya doğru çektiğinizde çıkan arama alanına “Apple” yazın ve ardından “Apple Musici Göster” e tıklayın.
  • Daha sonra Apple Music’ i Göster’ i kapatın.

bilisimbilgi.com

Yapılan bu işlemden sonra artık olur olmadık zamanlarda çıkan “Apple Music’ i dene” uyarısından kurtulmuş olacaksınız. Tabi sonradan kararınızı değiştirdiğinizde aynı yolların izlenmesi sonucunda “Apple Music’ e katıl” diyebilirsiniz.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.