Chrome’ da Gizli Modu Kullanabilmenin Kısayolu!

Chrome’ da Gizli Modu Kullanabilmenin Kısayolu!

HTML kodlarının yorumlanarak ve aynı zamanda web üzerinde yer alan bilgilerin transfer edilerek, ekranda görüntülenmesini sağlayan yazılımlara ” Tarayıcı (Browser) ” denilmektedir. Tarayıcıların bir normal, bir de gizli modu bulunmaktadır. Peki, gizli mod nedir ve gizli mod kısayoldan nasıl açılır?

Bilgisayarınızı gerek duyulduğunda arkadaşınızla ortak kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Unutkan biri olduğunuzu düşünüyorsunuz, tarayıcıda ziyaret ve arama geçmişlerini temizlemeyi sürekli olarak unutuyor, bu durumdan dolayı da rahatsızlık duyuyorsanız yada temizlemek zor geliyorsa bahsedeceğim yöntem işinize yarayacaktır.

  • Chrome’ da Gizli Mod Özelliği ve Ulaşabilmenin Kısayolu Nedir?

Chrome’ da yapılan aramaların, gezinmelerin yanı sıra yapılan indirmeler kısacası yaptığınız tüm işlemler gizli sekme özelliği sayesinde  kayıt altına alınmaz. Bu sayede geçmiş kayıtları temizlemek durumda kalmamış olursunuz.

CTRL-SHIFT-N

Chrome’ da gizli mod özelliği ve ulaşabilmenin kısayolu nedir konusuna yönelik paylaştığım bilgi umarım yararlı olmuştur.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.