Chrome-Klavye-Kisayolu

Chrome’ da Tüm Sekmelerin Kapatılmasını Sağlayan Klavye Kısayolu

Internet araçları, arama motoru hizmetleri ile günümüzde akıllı telefonlarda ve bilgisayarlarda herkes tarafından tercih edilen, yapılan aramaları bıkmaksızın cevaplayan popüler arama motoru Google‘ ın internet tarayıcısı  Chrome‘ da, diğer tarayıcılarda olduğu istediğiniz kadar sekme açabiliyorsunuz. Açık olan sekmeler her ne kadar internette gezinirken işimizi bir hayli kolaylaştırsa da, gezinme işi bitip kapatılmak istendiğinde tek tek kapatmak ta bir o kadar zaman almaktadır. Tek tek uğraşmak yerine hızlı bir şekilde kapatabileceğiniz bir klavye kısayolunun olduğunu biliyor muydunuz?

Tüm sekmelerin aynı anda hızlı bir şekilde kapatılabilmesi için aşağıda yer alan tuşlara aynı anda basmanız yeterli olacaktır.

CTRL + SHIFT + Q

Chrome’ da tüm sekmelerin kapatılmasını sağlayan klavye kısayolu konusuna yönelik paylaştığım bilgi umarım yararlı olmuştur.

KILIC

KILIC

Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.