Facebook’ un Yeni Video Oynatma Özelliği “Pop-Out”

Facebook’ un Yeni Video Oynatma Özelliği “Pop-Out”

Popüler sosyal paylaşım sitelerinden biri olan Facebook’ a gelen yeni video oynatma özelliği sayesinde artık ana sayfa yani haberin kaynağında gezinti yaparken video izleyebileceksiniz.

facebook-otomatik-video

Getirdiği yenilikler ile daha da verimli hale gelen Facebook, bu seferde web platformuna yönelik olarak sunulan video izlemeyi daha kolay hale getiren yeni Pop-Out video oynatma özelliği ile karşımıza çıkmakta. Bu özellik sayesinde sayfanın sol alt kısmında yer alacak olan videoyu, kullanıcılar kendi istedikleri gibi herhangi bir noktaya taşıyabilecek. Tabi bulunulan sayfa üzerinde video izlenirken, başka bir sayfaya geçiş yaptığınızda ise video kapanacak.

faecbook-pop-out

Henüz test aşamasında olan TheNextWeb sitesi tarafından ortaya çıkarılan bu özelliğin şimdilik belli bölgelerde kullanıma açıldığını, yakın bir zaman içerisinde tüm kullanıcılara sunulması bekleniyor.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.