Gmail Hesabım Hangi Cihazlarda Açık?

Gmail Hesabım Hangi Cihazlarda Açık?

Internet araçları ile herkes tarafından tercih edilen ve yapılan aramaları bıkmaksızın cevaplayan Google‘ ın kullanıcılara sunduğu hizmetlerden birisi de, hesabınıza daha önce hangi telefon, tablet ya da bilgisayardan giriş yapıldığını görebilme imkanı.

Gmail hesabıyla giriş yapılan tüm cihazlarGoogle sistemlerinde kayıt altında tutulur. Google sistemleri tarafından kayıtlı olan bu cihazları kullanmadığınızda kaldırılmasını isteyebilirsiniz. Bunun için yapılması gereken adımlara aşağıda ulaşabilirsiniz.

Güvenlik açısından Gmail hesabınızın kullanılmayan cihazlardan kaldırılmasında fayda olduğunu unutmayın

Gmail Hesabının Açıkta Olduğu Cihazları Görme

Aşağıda vermiş olduğum bağlantı adresi üzerinden oturum açtığınız cihazları görebilir, dilediğinizde tıklayarak detaylı bilgi alabilir ve hesabı kapatma işlemi yapabilirsiniz.

https://myaccount.google.com/device-activity?pli=1

Merak ettiğiniz tüm konulara sitemizin arama alanını kullanarak ulaşabilirsiniz. “Gmail Hesabım Acaba Nerelerde Açık?” konusuna yönelik paylaşılan bilgi umarım yararlı olmuştur.

Bu İçerikler de Size Faydalı Olabilir!

Android Gmail’ de Kaydırma ile E-Postalar Arşivlenmesin” haberini okumak için buraya tıklayın

Android Gmail’ de İmza Oluşturma” haberini okumak için buraya tıklayın

Gmail’ de İleri Tarihli Mail Gönderme (E-Posta Zamanlama)” haberini okumak için buraya tıklayın

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.