Huawei Uygulama Üzerindeki Bildirim Sayısı Gözükmüyor

Huawei Uygulama Üzerindeki Bildirim Sayısı Gözükmüyor

Teknolojik anlamda büyük gelişim ve değişim gösteren, kullanıcıların bütün isteklerine yanıt veren Android işletim sistemine sahip cihazlardan birisine sahip olan arkadaşım, Huawei telefonunu bir süreliğine çocuğuna verdiğini ancak tekrardan geri aldığında uygulama üzerlerinde yer alan gelen bildirim sayısının görünmediğini bu durumu nasıl çözebilirim, bildirim adedinin tekrardan görüntülenmesini nasıl sağlayabilirim? sorusunu yöneltti. Muhtemelen herkes tarafından bilinen ya da bilinmeyen karşılaştığınızda işinize yarayacağını düşündüğüm sorunun çözümüne yönelik bilgiyi paylaşmak istedim.

Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazlarda gelen bildirimler, uygulama üzerinde rakamsal olarak görüntülenmektedir. Bildirim sayı adetini uygulama üzerinde gösterebilmek için;

Huawei’ de Uygulama Üzerinde Bildirim Sayısı Nasıl Gösterilir?

  • Öncelikli olarak Huawei telefonunuzdan Ayarlar a girin
  • Ayarlar penceresi içerisinde yer alan Bildirimler menüsüne giriş yapın
  • Ardından İşaret uygulama simgeleri seçimine girin
  • İşaret görüntüleme modu başlığına tıklayın ve ardından seçili halde bulunan Bildirim mesajı yerine Okunmamış mesajlar seçimini seçmeniz yeterli olacaktır

Yapılan tüm bu işlemlerin aradından uygulama üzerinde sayısal değerlerin yer aldığını göreceksiniz. Tabi bu pencerede tüm uygulamalara gösterim sağlanabildiği gibi sadece istenilen bazı uygulamalara gösterim sağlanabilir.

Huawei uygulama üzerindeki bildirim sayısı gözükmüyor konusuna yönelik paylaştığım bilgi umarım yararlı olmuştur.

Android’ te Mesajları Belirli Bir Zamana Ayarlayın

Samsung Akıllı Bekleme Özelliği Ne İşe Yaramakta?

Android Telefonda Pil Yüzdesi Görünmüyor, Nasıl Gösterilir?

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.