Instagram-hashtag-takip-etme-ozelligini-kullanıma-sundu

Instagram Hashtag Takip Etme Özelliğini Kullanıma Sundu

Fotoğraf ve video paylaşım platformu olan popülerliği gün geçtikçe artan Instagram, yenilikleriyle gelmeye devam ediyor. Instagram, bu sefer ” hashtag takip etme ” özelliğini kullanıma sundu.

Sosyal medya platformlarında hızlıca yayılmaya başlayan ve (#) sembolü ile ifade edilen Hashtag Kavramı, artık günlük hayatımızda önemli bir yere sahip. Fotoğraf, video yada önemli konuları geniş kitlelere ulaştırmak için hashtag’ leri kullanmaktayız. Son gelen güncelleme ile beraber artık kullanıcılar, “hashtag takip etme” özelliğini de kullanabilecek.

Artık Instagram kullanıcıları; paylaşmış olduğu gönderileri, gündeme taşımak için ekledikleri hashtag’ lere tıkladıklarında yada keşfet alanı üzerinden yapılan bir hashtag aramasına tıkladıklarında, ilgili hashtagi takip etme imkanına sahip olacaklar.

Instagram-hashtag-takip-etme-ozelligini-kullanıma-sundu-1

Son olarak, Instagram’ a eklenen bu yeni özelliği kullanabilmeniz için uygulamayı güncellemeyi unutmayın.

KILIC

KILIC

Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.