iPhone’ da Hızlı Aramaya Kişi Nasıl Eklenir?

iPhone’ da Hızlı Aramaya Kişi Nasıl Eklenir?

Tasarım çizgisi ile her zaman beğenileri üzerinde toplayan aynı zamanda iOS işletim sistemi ile de en güvenilir olduğunu söyleyebileceğimiz Apple’ ın iPhone cihazlarında hızlı arama noktasına eklemek isteyeceğiniz seçili kişiler, diğer bir değişle ayrıcalıklı kişiler mutlaka olacaktır. Peki, hızlı aramaya kişi eklemenin ne gibi bir avantajı bulunmaktadır?

Belirli kişi ya da kişilerle konuşmak istemediğimiz zamanlarda rahatsız edilmemek adına telefonları sessize almaktayız. Tabi bu da gelen önemli çağrıların dikkatten kaçmasına sebep olabilmekte. Tamda bu nokta da filtre görevini üstlenen “Rahatsız Etme” özelliğini etkinleştirip, ayarlardan sizi arayabilecek kişileri hızlı arama listesi olarak değiştirdiğinizde sadece belirlemiş olduğunuz kişiler aradığında telefonunuz çalacaktır.

iPhone cihazlarda hızlı arama noktasına kişi eklemek için aşağıdaki adımları izleyerek, cihazına uygulayabilirsiniz.

  • Öncelikli olarak hızlı arama noktasına kişi eklemek için telefonunuzda bulunan rehber alanına girin
  • Rehberinizde bulunan hangi kişi yada kişileri eklemek istiyorsanız, o kişi içerisine girin
  • Ardından kişi bilgisi içerisinde yer alan ” Hızlı Aramaya Ekle ” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır

iPhone-hizli-aramaya-kisi-nasi-eklenir-1

iPhone’ da hızlı aramaya kişi nasıl eklenir, ne gibi avantaj sağlamaktadır sorusunun çözümüne yönelik paylaştığım bilgi umarım yararlı olmuştur.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.