iPhone Telefon Rehberinde Kaç Kişi Kayıtlı Nasıl Öğrenilir?

iPhone Telefon Rehberinde Kaç Kişi Kayıtlı Nasıl Öğrenilir?

Tasarım çizgisi ile her zaman beğenileri üzerinde toplayan aynı zamanda iOS işletim sistemi ile de en güvenilir olduğunu söyleyebileceğimiz Apple‘ ın iPhone cihazlarında, muhtemelen herkes tarafından bilinen ama unutulan, az bilinen yada hiç bilinmeyen bir ipucundan bahsetmek istiyorum. ” iPhone telefon rehberinde toplamda kaç kişinin kayıtlı bulunduğunu hiç merak ettiniz mi?

Her ne kadar elzem bir konu olarak görünmese de, mutlaka merak eden olacaktır. Peki, bu bilgiyi kısayoldan nasıl öğrenebiliriz?

  • Öncelikli olarak iPhone cihazından ” Kişiler ” menüsüne girin
  • Ardından Kişi listesinde sağ tarafta harf gruplarının en altında yer alan ” # ” karakterine bir defa dokunulduğunda listenin sonu karşınıza gelecek
  • iPhone telefon rehberinde toplamda kaç kişi olduğunu göreceksiniz

iPhone-Telefon-Rehber-Toplam-Sayi-1

iPhone telefon rehberinde toplamda kaç kişinin kayıtlı olduğu nasıl öğrenilir sorusunun çözümüne yönelik paylaştığım bilgi umarım yararlı olmuştur.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.