Kahvenizi Sanat Eserine Dönüştüren Yazıcı: Ripple

Kahvenizi Sanat Eserine Dönüştüren Yazıcı: Ripple

Kahvenizin üzerindeki köpüğü adeta bir sanat eserine dönüştüren Ripple adlı ürün ile kahvenizi şekillendirmeye ne dersiniz?

ripple

İnsanlar tarafından büyük ilgi gören ve paylaşılan Latte sanatı Steam CC şirketi tarafından fırsata dönüştürüldüğü kesin. Ripple adındaki üç boyutlu yazıcı ile kahve özünü ve süt köpüğünü bir araya getiren işlem sayesinde kahvenizi adeta bir sanat eserine dönüştürebilmeyi mümkün kılıyor. Mobil uygulamasına yükleyeceğiniz herhangi bir yazı ya da şekiller, Ripple tarafından sisteme kayıt ediliyor ve 10 saniye gibi kısa bir süre içerisinde kahvenizin üzerine basılarak hazır hale gelebiliyor.

Ülkemize gelip gelmeyeceği henüz belli olmayan üç boyutlu yazıcı Ripple’ nin, gelmesi durumunda da ilgi odağı olacağı söylenilebilir.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.