Yağmurdan Korunmak için Tek Çare Şemsiye Değil !

Yağmurdan Korunmak için Tek Çare Şemsiye Değil !

Eğer sizde yanınızda şemsiye taşımayıp, yağmurda ıslanmaktan rahatsızlık duyanlardan biriyseniz. Harika bir ürün karşınızda..

funnell

Son dönemlerde hava şartlarının nasıl olacağı tam da netlik kazanmazken, uzmanlar tarafından bazen yapılan yanlış hava tahminleri yüzünden güneşli havalarda bile ıslanmamak için şemsiyenin taşınması hep rahatsız edici bir durum olmuştur. The Funnell adındaki çanta bu belirsizliği ortadan kaldırmayı hedefliyor.

Funnell isimli çanta dışarıdan bakıldığında şık durmasının yanı sıra, tabi ki önemli olan yanlış hava tahminleri yüzünden yanımıza yük ettiğimiz ceket veya şemsiye taşıma sıkıntısına çözüm olmayı hedefliyor. Kullanma şekli olarak bakıldığında çantanın her iki tarafında yer alan kayışların birlikte çekilmesiyle yağmur anında ıslanmaktan koruyan eşsiz bir çanta olduğunu söyleyebiliriz.

Kickstarter kampanyası olarak başlatılan geriye 44 günlük süresi kalan ve yaklaşık şimdiye kadar 26 bin dolar toplayan Funnell yaratıcılarının hedefi olan 43 bin dolar için kalan zamanda toplamaları mümkün olabilecek mi?

Kickstarter kampanyası olan Funnell videosunu aşağıda inceleyebilirsiniz.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.