AirPods’ ta Şarkı Atlama ve Değiştirme

A+
A-
AirPods’ ta Şarkı Atlama ve Değiştirme

Ses performansı, uzun pil ömrü ve gürültü önleme özelliği ile pek çok kullanıcın tercihleri arasında yer alan AirPods’ larda şarkılarınızı yönetebilirsiniz. Eğer siz de Airpods’ ta şarkı değiştirme, şarkı atlama işlemleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, bu işlemin hızlı yoluna aşağıdaki adımları uygulayarak ulaşabilirsiniz.

AirPods’ lara iki kez vurulması ile cihazınızdaki çalan şarkının değiştirilmesi ya da Siri’ nin etkinleştirilmesi işlemlerini hızlı ve kolay bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. AirPods’ ta önceki parça için sol’ a sonraki parça içinse sağ’ a dokunularak, parçanın çalmasını sağlayabilirsiniz. Nasıl mı?

AirPods’ un Sol tarafı için önceki parça, Sağ tarafı için sonraki parça işlemini kolaylıkla atayabilirsiniz.

AirPods’ ta Şarkı Değiştirme

  1. Öncelikli olarak AirPods‘ un iPhone veya iPad cihazlarından birine bağlı olduğundan emin olun
  2. Daha sonra cihazdan Ayarlar sekmesine dokunun
  3. Bluetooth seçeneğine dokunun
  4. Ardından AirPods’ unuzun yanındaki “i” simgesine dokunun
  5. Karşınıza gelen pencerede “Sol” ve “Sağ” seçeneklerini göreceksiniz
airpods-ta-sarki-atlama-ve-degistirme-1

“Sol” ve “Sağ” kulaklığa iki defa dokunduğunuzda yapacağı işlemi burada verebilirsiniz.

  • “Sol AirPods” için “Önceki Parça” işlemini yerine getirmesini istiyorsanız, üzerine dokunun ve açılan ekranda “Önceki Parça” seçimini atayın
airpods-ta-sarki-atlama-ve-degistirme-2

“Sağ AirPods” için “Sonraki Parça” işlemini yerine getirmesini istiyorsanız, üzerine dokunun ve açılan ekranda “Sonraki Parça” seçimini atayın

Yapılan bu işlemi kaydedip çıktığınızda, artık sağ tarafa iki defa dokunduğunuzda sonraki parça işlemi gerçekleşecek ve şarkı buna bağlı olarak değişecektir.

Merak ettiğiniz tüm konulara sitemizin arama alanını kullanarak ulaşabilirsiniz. “AirPods’ ta Şarkı Atlama ve Değiştirme” konusuna yönelik paylaşılan bilgi umarım yararlı olmuştur.

AirPods’ ta Ses Artırma ve Azaltma

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.