Kişiler Uygulamasında Sık İletişim Kurulanları Gösterme

A+
A-
Kişiler Uygulamasında Sık İletişim Kurulanları Gösterme

Teknolojik anlamda büyük gelişim ve değişim gösteren kullanıcıların bütün isteklerine yanıt veren Samsung ‘ un akıllı telefon modellerinden Galaxy’ de, Kişiler uygulamasında sık iletişim kurulanları göster özelliğini etkinleştirerek, arama kolaylığı sağlayabilirsiniz.

Daha önceleri kişiler uygulaması içerisinde sıklıkla iletişim kurduğum kişileri görebiliyordum, artık erişim sağlayamıyorum.” Bu durumu nasıl düzeltebilirim, eski haline nasıl getirebilirim? sorusuyla karşılaştım. Gelin beraber bu soruya yanıt bulmaya çalışalım..

İçeriklerimizin bugünkü konusu; “Kişiler uygulamasında sık iletişim kurulanları göster” özelliği. Aslında bu sadece telefon üzerinden değiştirilecek bir ayardan kaynaklanmakta. Kullanıcılar gerekli olan bu ayarı pasif duruma getirip, unuttuğunda bu durumu bir sorun olarak görebilmektedir. Tekrardan etkin hale getirebilmek için aşağıda yer alan adımları izlemeniz ve beraberinde uygulamanız yeterli olacaktır.

(Bu özellik marka ve modele göre değişkenlik göstermektedir)

 • Öncelikli olarak Kişiler uygulamasına dokunun
 • Sağ üst köşede yer alan üç çizgi ( Chrome-Uc-Nokta-1 ) dokunun
 • Ardından Ayarlar ( Android-Ayarlar ) simgesine dokunun
 • Ve ardından Sık iletişim kurulanları göster seçeneğini aktif ( acik-anahtar ) konuma getirin
kisiler-uygulamasinda-sik-iletisim-kurulanlari-gosterme-1

Sık İletişim Kurulanları Göster Özelliği Açık Olmasına Rağmen Gözükmüyor!

 • Sık iletişim kurulanları göster özelliği etkin ise, Kişiler uygulamasında görünmektedir. Öncelikli olarak yukarıda yer alan adımları tekrardan takip ederek, Sık iletişim kurulanları göster işlemini yeniden uygulayınız

Olumsuz sonuç almanız durumda;

 • Sırasıyla bu adımları takip edin Menü > Ayarlar > Uygulamalar > Sağ üstte yer alan üç nokta
 • Sistem uygulamalarını göster > Telefon > Depolama > Veriyi sil demeniz yeterli olacaktır

Sonuç

Sizler için hazırlamış olduğumuz bu yazımızda “Kişiler Uygulamasında Sık İletişim Kurulanları Gösterme” işleminin nasıl yapılacağı bilgisini detaylı bir şekilde anlattık. Ayrıca Galaxy’ de Arama Yanıtlandığında Titreme Özelliğini Etkinleştirme dilerseniz, bu içeriğimize de bir göz atabilirsiniz.

Peki, siz paylaşmış olduğumuz bu yöntem hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorumlar kısmına yazarak, bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşmayı ihmal etmeyin.

Bu İçerikler de Size Faydalı Olabilir!

Samsung Galaxy’ de Ekrana Dokunduğumda Açılmıyor!” haberini okumak için buraya tıklayın

Telefona Bakarken Ekran Işığı Kapanmasın” haberini okumak için buraya tıklayın

Bu yazı ilginizi çektiyse ve paylaşmak isterseniz yazının sonundaki sosyal medya paylaşım butonlarını kullanabilirsiniz.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Osman dedi ki:

  Güzel bir konuya değinmissin üstad geçenlerde kardeşim sormuştu site linkini gönderdim kendisine

  1. KILIC dedi ki:

   Yorum için teşekkürler, paylaşılan bilginin yararlı olmasına sevindim.