Mac’ de Basit Şekilde Apple Logosu () Yapma

Mac
A+
A-
Mac’ de Basit Şekilde Apple Logosu () Yapma

Zaman zaman bir takım metinlerlerde Apple logosu () kullanmanız gerekebilir. Her ne kadar klavye üzerinde sembolü bulunmasa da, yalnız başına hiçbir işe yaramayan ancak diğer tuşlarla birlikte kullanıldığında anlam kazanan, bilgisayarın daha pratik ve hızlı kullanılmasına da olanak sağlayan klavye üzerinde bulunan tuşlar sayesinde yapabilirsiniz. Apple logosunun klavye üzerinden nasıl yapılabileceği konusuna BilisimBiLGi olarak değinelim istedik..

Mac’ de Apple logosunun () nasıl yapılabileceği konusunda kendinize soru yönelttiğiniz oldu mu hiç?

Malum klavyenin büyük önem taşıdığı bilgisayarları kullanırken, kullanılabilecek kısayollar hayatınızı kolaylaştırmaktadır. Mac’ de merak edenler için basit ve kolay bir şekilde Apple logosunu yapabilmek için SHIFT + OPTION + K klavye kısayolunu kullanmanız yeterli olacaktır.

Mac hakkında merak ettiğiniz tüm konulara sitemizin arama alanını kullanarak ulaşabilirsiniz. “Mac’ de Basit Şekilde Apple Logosu () Yapma” konusuna yönelik paylaşılan bilgi umarım yararlı olmuştur.

Mac’ de Backspace – Delete Tuşu Nerede?

Mac’ de Sayfanın Aşağı-Yukarı Hareketi

ETİKETLER: , , , ,
KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.