Önemli Belge ve Notları WhatsApp’ ta Saklama

Önemli Belge ve Notları WhatsApp’ ta Saklama

Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle SMS‘ lerin yerini alan kullanıcılar arasında kesintisiz mesajlaşma ağı kuran ve her geçen gün yenilenerek kullanıcılarına yepyeni özellikler sunan WhatsApp‘ ta, bilinmesi gereken çok sayıda ipucu ve püf noktalar bulunmakta. Bunlardan bir tanesi ise önemli belge ve notlar WhatsApp’ ta nasıl saklanır, bu konu hakkında izlemeniz gereken aşamalara değineceğim.

Dünyada ve ülkemizde her geçen gün gelişerek git gide popülerliğini arttıran WhatsApp‘ ta arkadaşlarımızla sesli ya da görüntülü görüşmenin yanı sıra fotoğraf, GIF, video ya da ses kaydı paylaşımlarında bulunmaktayız. Bu paylaşımlar birebir ya da grup üzerinden olabilmekte. Gün içerisinde yoğun bir şekilde kullandığımız WhatsApp’ ı kullanım amacımız her ne kadar arkadaşlarımızla yaptığımız paylaşımlar olsa da önemli belge ve notlarımızı bu uygulama üzerinde tutabilir, gerek duyulduğunda da kolayca erişim sağlayabiliriz. Sözü fazla uzatmadan yapılması gereken aşamalar neler, onlara değinelim.

Önemli Belge ve Notlar WhatsApp’ ta Nasıl Saklanır?

  • Bu işlem için öncelikli olarak WhatsApp’ ta bir grup oluşturun ve bu gruba bir kişi ekleyin. Eklemiş olduğunuz kişiyi daha sonra gruptan çıkarın
  • İlgili kişiyi çıkardıktan sonra grupta yalnız siz kalmış olacaksınız, böylece bu alana yazılmış olunan mesajlara, eklenilen not ve dokümanlara yalnız siz erişebileceksiniz
  • Önemli olan belge ve notları WhatsApp’ ta saklamak işte bu kadar kolay

Önemli belge ve notları WhatsApp’ ta saklama konusuna yönelik paylaştığım bilgi umarım yararlı olmuştur.

WhatsApp’ ta Sesli Mesajları Gizlice Dinleyin!

WhatsApp Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

WhatsApp’ ta Arşivlenmiş Sohbetler Nerede Bulunmaktadır?

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.