Twitter-Arama-Gecmisini-Temizleme-Android-iOS

Twitter’ da Arama Geçmişini Temizleme (Android – iOS)

Sosyal ağlar denildiğinde akla ilk gelen isimlerden birisi olan her geçen gün gelişen özellikleriyle ve kullanıcı kitlesiyle de büyümeye devam eden popüler paylaşım aracı Twitter‘ da, arama geçmişinin iOS ve Android cihazlarda nasıl temizleneceğini merak ediyorsanız, yazının devamına göz atmanız yeterli olacaktır.

Ülkemizde ve tüm dünyada en çok kullanılan sosyal ağ hizmetlerinden birisi olan Twitter’ da herhangi bir arama yapmaya kalktığınızda daha önceden arama yapmış olduğunuz kişilerin bilgileri bu ekranda yer almaktadır. Tabi bir sosyal medya kullanıcısı olarak gizliliğe önem veriyorsanız, geçmiş verilerin temizlemesine de mutlaka önem veriyorsunuzdur. Twitter’ da da arama verilerinin temizlenmesiyle ilgili işlemlerin nasıl yapılacağına ilişkin birçok kullanıcı sorunlar yaşamaktadır. Bu işlem için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

Twitter’ da Arama Geçmişini Temizleme (Android – iOS) Nasıl Yapılır?

  • Öncelikli olarak iOS ya da Android cihazınızdan Twitter uygulamasına girin
  • Açılan Twitter hesabınızın ana ekranında alt tarafta yer alan büyüteç simgesine (arama) dokunun
  • Daha sonra yukarı tarafta yer alan arama alanına (Twitter’ da Ara) dokunun. Burada yapılan tüm aramaların listesi karşınıza gelmektedir
  • Listeyi temizlemek için Son aramalar ya da Yakın zamanlı başlığının hemen yan tarafında yer alan X butonuna dokunun. Daha sonra açılan Temizle butonuna dokunmanız yeterli olacaktır

Twitter’ da arama geçmişini temizleme (Android – iOS) konusuna yönelik paylaştığım bilgi umarım yararlı olmuştur.

iPhone ve Android Cihazlarda Wi-Fi Bağlantı Sorunu ve Çözüm Yolu

iPhone ve Android’ te Cihazın IP Adresini Bulma

iPhone ve Android’ te Uygulama Güncellemelerini Sadece Wi-Fi Üzerinden Yapma

KILIC

KILIC

Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.