WhatsApp’ a YouTube Video Oynatma Desteği Geldi!

WhatsApp’ a YouTube Video Oynatma Desteği Geldi!

Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle SMS‘ lerin yerini alan ve her geçen gün yenilenerek kullanıcılarına yepyeni özellikler sunan WhatsApp‘ ta, kullanıcılar tarafından uzun süredir beklenilen ” YouTube videolarının önizleme üzerinden oynatılma özelliği ” nihayet iOS platformuna geldi.

WhatsApp, v2.18.11 güncelleme versiyonu ile kullanıcılar için önemli olan bir özelliği iOS sistemli cihazlarda kullanıma sundu. Artık iOS kullanıcıları WhatsApp üzerinden paylaşılan herhangi bir video bağlantısını YouTube’ a girmeden, WhatsApp sohbet penceresi üzerinden izleyebilecekler. Uygulama üzerinden YouTube videosu alındığında yada gönderildiğinde bağlantı üzerinde bir oynatma tuşu çıkmakta ve bu butona tıklanıldığında ise video pencere içerisinde oynatılmaktadır.

WhatsApp-YouTube-Oynatma-Destegi-1

Ne yazık ki gelen bu özellik şu an için Android ve Windows Phone kullanıcılarına sunulmuş değil.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.