YouTube’ da Ne Kadar Süre Geçirildiğini Görme

YouTube’ da Ne Kadar Süre Geçirildiğini Görme

YouTube’ da, benzer uygulamalar gibi ne kadar süre vakit geçirdiğinizin bilgisini paylaşmakta. iOS ve Android cihazlarda, YouTube’ da geçirdiğiniz zamanı görebilirsiniz. Peki, bu özelliğe neden ihtiyaç duyulmaktadır?

YouTube’ da çok zaman harcıyorsanız, fazla vakit geçirmemek adına kaldığınız süreyi görmek ve sınırlamak için YouTube’ da izleme sürenizi takip altına alabilirsiniz. iOS ve Android‘ te YouTube’ da geçirilen zamana ulaşabilmek için;

YouTube’ da Ne Kadar Süre Geçirildiği Nasıl Öğrenilir?

  • Öncelikli olarak Google hesabınızla giriş yapın
  • Daha sonra YouTube uygulamasını açın
  • Hemen üst tarafta yer alan profil fotoğrafına dokunun
  • Hesap bilgileri içerisinde İzleme süresini göreceksiniz, bu seçeneğe dokunun

YouTube-Ne-Kadar-Sure-Gecirildigini-Gorme-1

İzleme süresi’ ndeki istatistikler “Bugün”, “Dün” ve “Geçen hafta” nın yanı sıra kullanıcıların YouTube’ ta günlük ortalama izleme sürelerini de veriyor.

Eğer isterseniz de, YouTube’ un belirli bir video izleme süresini geçtiğinizde size uyarıda bulunmasını da sağlayabilirsiniz. Bu işlem için yine aynı ekran üzerinde bulunan YouTube’ da geçirdiğiniz zamanı yönetmenizi sağlayan araçlar başlığı altında yer alan Video izlemeye ara vermem gerektiğini hatırlat seçeneğini Aktif hale getirin ve açılan pencereden de bir hatırlatma süresi belirleyin.

YouTube-Ne-Kadar-Sure-Gecirildigini-Gorme-2

YouTube’ da ne kadar süre geçirildiğini görme konusuna yönelik paylaştığım bilgi umarım yararlı olmuştur.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.