Chrome’ da Tüm Sekmelerin Kapatılmasını Sağlayan Kısayol

A+
A-
Chrome’ da Tüm Sekmelerin Kapatılmasını Sağlayan Kısayol

Akıllı telefonlarda ve bilgisayarlarda herkes tarafından tercih edilen popüler arama motoru Google’ ın internet tarayıcısı Chrome’ da, diğer tarayıcılarda olduğu istediğiniz kadar sekme açabiliyorsunuz. Açık olan sekmeler her ne kadar internette gezinirken işimizi bir hayli kolaylaştırsa da

, gezinme işi bitip kapatılmak istendiğinde tek tek kapatmak ta bir o kadar zaman almaktadır. Tek tek uğraşmak yerine hızlı bir şekilde kapatabileceğiniz bir klavye kısayolunun olduğunu biliyor muydunuz?

Tüm sekmelerin aynı anda hızlı bir şekilde kapatılabilmesi için aşağıda yer alan adımları izlemeniz ve beraberinde uygulamanız yeterli olacaktır.

CTRL + SHIFT + Q ( Windows )

Command + Q ( macOS )

Merak ettiğiniz tüm konulara sitemizin arama alanını kullanarak ulaşabilirsiniz. “Chrome’ da Tüm Sekmelerin Kapatılmasını Sağlayan Kısayol” konusuna yönelik paylaşılan bilgi umarım yararlı olmuştur.

Tarayıcılarda Yer İşaretlerinin Olduğu Menü Hemen Kapanmasın!” haberini okumak için buraya tıklayın

Chrome’ da Yer İmlerini Favicon Olarak Gösterme” haberini okumak için buraya tıklayın

Bu yazı ilginizi çektiyse ve paylaşmak isterseniz yazının sonundaki sosyal medya paylaşım butonlarını kullanabilirsiniz.

KILIC
KILIC
Internet, bilgisayar, yazılım, donanım ve mobil dünyaya dair aklınıza gelebilecek teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz konuları içinde barındırmakta. Teknoloji dünyasındaki haberleri, sistemle ilgili bilinmesi gerekenleri özgün anlatımlar ile sunmaktadır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.